Vietnam vizesi 2019

Vietnam vizesi nasıl alınır, Vietnama vize, Vietnam rehberi, Vietnam turları

Vietnam vizesi 2019

1 Ocak 2019 Vietnam Vize 6
Vietnam vizesi 2019

Vietnam Vizesi 2019

2019 yılına girdiğimiz bu günlerde Vietnam’ın Türkiyeye uyguladığı vize politikasında ve Vietnam vizesi başvuru evraklarında değişiklikler var mı bu yazımızda inceleyeceğiz.

Vietnam vizesi

Vietnam vizesi 2019 yılı boyunca da 2018 yılında olduğu gibi Vietnam Rehberi sayesinde dünyada en kolay alınabilen vizelerden birisi olmaya devam edecektir. Vietnam vizesi rehberi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Vietnam Rehberi direkt olarak işlemlerinizi Vietnam’da yürüttüğü için başvuru sırasında ki evrak sayısını en aza indirip, en hızlı sürede sonuç alıp, en uygun fiyatta hizmet vermeye 2019 yılı boyunca da devam edecektir. Sadece Vietnam Rehberi’nin sunduğu online başvuru sistemi sayesinde Vietnam vizesi başvurularınızı online olarak dünyanın heryerinden 24 saat websitemiz üzerinden vize başvuru formunu doldurarak başvurunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz. Başvurularınız online sistem sayesinde hemen işleme alınıp en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Vietnam Rehberi ile, Vietnam vizesi 2019 yılında da siz gezginlere en hızlı ve kolay ulaşılabilir vize olacaktır.

Vietnam vizesi 2019

Vietnam vizesi 2019

Başvuru sırasında sizden istenen evraklar

 • Pasaportunuzun bir kopyası
 • Vietnam’a giriş çıkış tarihlerinizi belirten uçak biletiniz veya rezervasyonunuz

2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da başvurularınız ortalama 7 iş gününde sonuçlanmaktadır. Eğer ekspress vize başvuru yapmak isterseniz whatsapp hattımız üzerinden acil vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüm başvurularda ödeme vize onay mektubunuz çıktıktan sonra online olarak kredi kartı ile yapılmaktadır, online başvuru sırasında hiçbir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Başvurunuz sonuçlanınca size yollayacağımız Vize Onay Mektubu (C1 belgesi) sayesinde Vietnam’a varışta vizenizi havalimanında kolayca pasaportunuza işletebileceksiniz. Bütün işlemler ortalama 15 dakika sürmektedir. Bunun için Vietnam havalimanında ki immigration – visa on arrival departmanına teslim etmeniz gereken bazı evraklar bulunmaktadır.

Vietnam havalimanlarında görevlilere teslim etmeniz gerekenler

 • Size yollayacağımız Vize Onay Mektubunun bir kopyası
 • 1 adet arka fonu beyaz vesikalık fotoğraf (biometrik olması şart değildir, arka fonu beyaz olması yeterli)
 • Havalimanın da dolduracağınız Vietnam Vize başvuru formu (Sadece iletişim bilgilerinizi ve giriş çıkış zamanlarınızı içeren bir form)
 • Tek girişli vizeler için 25USD mühür ücreti, çok girişli vizeler için 50USD mühür ücreti.

Vize onay mektubu vizenizin çıktığı anlamına gelmektedir. Vize onay mektubu sayesinde isterseniz dünyanın herhangi bir yerinde ki Vietnam konsolosluğunda vizenizi pasaportunuza işletebilirsiniz (bunun için önceden bize bildirmeniz gerekiyor, vize onay mektubunuzu ilgili konsolosluğa fakslıyoruz fakat konsoloslukların mühür ücreti havalimanlarında alınan ücretten daha fazla oluyor), isterseniz Vietnam’a varışda direkt olarak havalimanında vizenizi pasaportunuza işletebilirsiniz (önerilen).

Vietnam vizesi 2019

Vietnam vizesi nasıl alınır

Vietnam vizesi 2019 yılı ücret tablosu ise şöyle;

Tek girişli turistik vize onay mektubu (Normal başvuru): 80USD

Çok girişli turistik vize onay mektubu (Normal başvuru): 100USD

Tek girişli ekspress vize onay mektubu: 120USD

Çok girişli ekspress vize onay mektubu: 140USD

Vietnam Rehberi üzerinden yapacağınız Vietnam vizesi başvurularınız ile, Ha Long Bay turları, Ninh Binh turları, Mekong Delta turlarında size özel fiyatlar sunuyoruz. Siz de Vietnam vizesi başvurunuzu hemen yapmak için tıklayınız.

Basında biz: https://www.iha.com.tr/haber-vietnam-vizesi-artik-online-764102/

 

6 cevap

 1. fazilet dedi ki:

  merhaba,bietnana uçak ile değil, kamboçya’dan otobüs ile geçersek nasıl oluyor?

  • Vietnam Rehberi dedi ki:

   Iki secenek var;
   1. Vize onay mektubunuzu Kamboçyada ki Vietnam konsolosluguna faksliyoruz, vizenizi orada pasaportunuza isletiyorsunuz.
   2. Vize onay mektubunun orjinalini kaldığınız otele postaliyoruz, vizenizi sınırdan gecerken pasaportunuza isletiyorsunuz.

 2. Savaş dedi ki:

  Yardımlarından dolayı Vietnamrehberi. Com’a teşekkür ederim. Çok yardımcı oldular.

 3. Damla Anlar dedi ki:

  Çok kolay bir şekilde vizelerimizi aldık, ilginiz alakanız için teşekkürler..

 4. Ceren dedi ki:

  Merhaba,
  Bu yaz ailecek Vietnama gelmeyi düşünüyoruz,6 kişiyiz vizeye şimdiden başvurabilir miyiz?
  Ayrıca Vietnamda tur hizmetiniz var mı?
  Teşekkürler,

  • Vietnam Rehberi dedi ki:

   Merhabalar. Evet 7/24 online olarak websitemiz üzerinden başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Özel veya grup turlari hizmetimiz de var, ve vize alan misafirlerimize özel indirimler yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir