Servisler

Servisler

Başlıca servislerimiz hakkında kısa bilgileri burada bulabilirsiniz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Turistik Vietnam Vizesi

Eğer Vietnam’a Turistik amaçlı kısa bir seyahat düzenliyorsanız, Vietnam vizenizi dünyanın heryerinden online olarak websitemiz üzerinden alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken vize başvuru formunu doldurmanızdır. Detaylar için tıklayınız.

Ticari Vietnam Vizesi

Vietnam’a yapacağınız ticari seyahatlerde, Vietnam’da yasal olarak kısa süreli çalışma yapmanıza olanak sağlayan bu vizeye sahip olmak için, pasaportunuzun bir kopyası ile Vietnam’da çalışma yapacağınız firmanın bilgileri ile başvurmanız yeterlidir. Ticari Vietnam vizesi maksimum 3 aylık verilmekte olup ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Oturum ve Çalışma İzinleri

Vietnam’da iş bulup çalışmaya veya Vietnam’da yaşamaya karar verdiyseniz 2 yıllık çalışma ve oturum izinlerinizi en kısa sürede çıkartıyoruz. Gerekli evraklar listesi için bizimle irtibata geçiniz.

Şirket Kurulumları – Yatırım Danışmanlığı

Eğer Vietnam’da yatırım yapmaya karar verdiyseniz, Vietnamlı ortak gerektirmeden %100 hissesi sizin adınıza olacak şekilde şirket kurulumlarını 40 gün içerisinde tamamlıyoruz. Ayrıca Vietnam’da şirket kuran kişiler direkt olarak 2 yıllık oturum izni almaya hak kazanmış oluyorlar. Vietnam’da yatırım tavsiyeleri almak için WhatsApp hattından veya email yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Grup ve Özel Turlar

Gruplar için paket turlar ve şahıslar için grup veya özel tur hizmetlerimiz bulunmaktadır. Mekong Delta, Cu Chi Tünnelleri, Şehir turları, Danang Golden Bridge, Ninh Binh, Tam Coc, Bai Dinh – Trang An, Ha Long Bay turları ve daha bir çok tur hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Araç Kiralama

Şoforlü veya şoforsüz olarak, günlük, aylık veya uzun süreli araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Güncel araç listesi ve fiyatlar için iletişime geçiniz.