Başvuru Hakkında

Turistik Vize başvuruları

Artık Vietnam vizesi almak çok kolay. Ekstra aracı ücretleri ödemeye son! Vietnam Rehberi şirketi olarak başvurularınızı yerinde direk olarak Vietnam’da yapıyoruz. Çok girişli turistik Vietnam vizesi ilk kez ve sadece Vietnamrehberi.com’da.

 • Vize başvurusu için sadece pasaportunuz ve ülkeye geliş gidiş tarihleri yeterlidir. (Uçak bileti rezervasyonu yeterlidir. Bileti satın almanıza gerek yoktur. Bilet rezervasyonlarının nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi aşağıda Sıkça Sorulan Sorular bölümünde yer almaktadır.)
 • Vize başvurusu yaparken hiç bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ödemenizi vize mektubunuzu aldıktan sonra havale ile veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Hemen başvurmak için tıklayınız.
 • Tüm başvurular %100 sonuç garantilidir.
 • Tek girişli vize başvurusu için gereken toplam ücret 90USD dir.
 • Çok girişli vize başvurusu için gereken toplan ücret 110USD dir.
 • Vizeniz maksimum 7-10 iş günü içerisinde hazır olmaktadır.
 • Acil tek girişli vize başvuruları 3-5 iş gününde sonuçlanmaktadır. Ücreti 140USD dir.
 • Başvuru sonrasında size vize onay mektubu yolluyoruz. Bu vize onay mektubu vizenizin çıktığı anlamına geliyor, geriye sadece pasaportunuza vizenizin yapıştırılması kalıyor.
 • Vizenizi, vize onay mektubunu göstererek ister Ankara’da ki Vietnam Büyükelçiliğinde, ister Vietnamda ki herhangi bir uluslararası havalimanında (Hanoi, Ho Chi Minh şehri, Danang havalimanlarından herhangi birine varışınızda), isterseniz dünyanın herhangi bir yerinde ki Vietnam Büyükelçiliğinde pasaportunuza işletebilirsiniz. Vizenizi pasaportunuza işletmek istediğiniz yeri lütfen vize başvuru sırasında belirtiniz.
 • Havalimananında vizenizin pasaporta yapıştırılması için, Pasaportunuzu, Vize onay mektubunuzu, Vize başvuru formunu, 1 adet fotoğrafınızı görevlilere teslim etmeniz ve 25USD mühür ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Hemen başvurmak için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Bilet rezervasyonunu nasıl yapabilirim? Rezervasyon sırasında bir ücret ödemem gerekiyormu?

Rezervasyon işlemlerinizi Türk Hava Yollarının kendi sitesinden yapabilirsiniz. Rezervasyon işlemlerinde hiç bir ödeme talep edilmemektedir.

 1. Türk hava yollarının resmi sitesi https://www.turkishairlines.com/ adresine giriniz.
 2. Gidiş-Dönüş Uçuş tarihlerini ve Nereden-Nereye kısımlarını doldurunuz. Vizeniz bu tarihlere göre alınacaktır.
 3. Karşınıza çıkan uçuşlardan herhangi birini seçiniz ve Devam butonuna basınız.
 4. Karşınıza çıkan müşteri bilgileri formunu doğru şekilde doldurunuz (Pasaportunuzda ki bilgilerle biletinizde ki bilgiler eşleşmelidir.) ve “Ödeme Adımına Devam Et” butonuna basınız.
 5. Bu sayfada bilgilerinizin doğru olduğunu kontrol ettikten sonra, sayfanın altında yeralan “Rezervasyon yap” seçeneğini seçiniz. Daha sonra “Kurallar ve Koşulları” kabul ettikten sonra, “Devam” butonuna basınız.
 6. Açılan pencerede Rezervasyonunuz tamamlandı şeklinde onay mesajı alacaksınız. Dosyayı PDF formatında bilgisayarınıza kaydetmek için, “Yazdır” butonuna bastıktan sonra açılan pencerede “Save” butonuna basınız ve dosyayı bilgisayarınıza kaydediniz. Bu dosyayı vize başvuru formunda istenen “Uçak bileti” kısmına yükleyebilirsiniz.
 • Türkiyede değilim, Vietnam vizesine başvurabilirmiyim?

Evet. Vize başvurusu için nerede bulunduğunuzun bir önemi yok. Başvuru sonrası mailinize yollayacağımız vize onay mektubu sayesinde, Vietnama varışta havalimanında vizenizi alabilirsiniz.

 • Havalimanında kapıda vize almak riskli mi?

Hayır. Vizeniz zaten vize onay mektubu ile çıktığı anlamına gelir. Geriye sadece vizeyi pasaporta yapıştırmak kalıyor. Bunun da en basit yolu varışda Vietnam havalimanlarında yapmaktır.