Vietnam Ticari Vize İçin Neler Gerekli ?

Vietnam Ticari Vize İçin Neler Gerekli ?

23 Mayıs 2019 Vietnam Vize 0
Vietnam ticari vize

Vietnam’a ticari amaçlı seyahat ediyorsanız ve 30 günden fazla kalmayı planlıyorsanız, bu seyahatiniz için Ticari vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Turistik vize başvurularında olduğu gibi, evraksız Vietnam vizesi uygulaması Vietnam ticari vizesinde geçerli olmadığından, Vietnam immigration ofisi tarafından istenen belgeleri önceden hazırlamanız gerekmektedir. Vietnam ticari vize başvuruları, diğer başvurularda olduğu gibi online olarak websitemiz üzerinden yapılabilmektedir. Bu yazımızda ticari amaçlı Vietnam vizesi nasıl alınır açıklamaya çalışacağınız.

Başvuru Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vietnam ticari vize başvurusu yapılabilmesi için, Vietnamda iş yaptığınız veya yapmayı planladığınız firmanın desteği gerekmektedir. Vietnam göçmenlik bürosu firma yetkilileri tarafından imzalanmış davetiye mektupları talep etmektedir. Fakat bu davetiye mektupları klasik şirket tarafından antetli kağıda yazılan davetiye mektupları ile karıştırılmamalıdır. Burada göçmenlik bürosunun belirlediği formların doldurulması ile edilen davetiyelerin ve göçmenlik bürosunun onayı gerekmektedir. Vietnam Rehberi uzman kadrosu ile sizin adınıza bütün işlemleri sorunsuz bir şekilde yürütmektedir. Başvurularda gerekli davetiye formlarının oluşturulması için istenen evraklar;

  • Pasaportunuzun bir kopyası
  • Vietnamda ki firmanın ticaret sicil kaydının bir kopyası

Belgelerin temininden sonra, uzman kadromuz tarafından formlar titizlikle hazırlanır ve Vietnamda ki partner firmanıza imza için ulaştırılır. Bu formların, Vietnamda ki partner firmanızın genel müdürü tarafından imzalanıp, kaşelenmesi gerekmektedir. İmzalanan ve kaşelenen belgeler tekrar firmamıza ulaştırılır ve Vietnam ticari vize başvuru süreciniz başlamış olur. Turistik vize başvurularında olduğu gibi, Ticari vize başvuruları da ortalama 10 iş gününde sonuçlanmaktadır. Ticari amaçlı Vietnam vizesi nasıl alınır sorusu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Vietnam ticari vize ücretlendirmesi

Vietnam ticari vize ücretleri partner firmanın bulunduğu şehre göre değişiklik göstermektedir. Vize başvurularında, firmanın yaşı ve prestiji Vietnam vize ücretlendirmesinde önem kazanmaktadır. Bunun nedeni, Vietnam göçmenlik bürosunun davetiye formlarını imzalayan partner firmayı incelemesinden kaynaklanmaktadır. Net ücretlendirme için Vietnamda ki partner firmanın bilgileri ile bize başvurmanız yeterlidir.

Diğer evraksız Vietnam vizesi işlemleri için, websitemiz üzerinden online olarak Vietnam vize başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Ticari danışmanlık

Firmamız ayrıca Vietnam’da yatırım yapmak isteyen iş adamlarına ticari danışmanlık hizmeti de vermektedir. Gelişmekte olan ekonomisi ile son yılların gözde yatırım merkezi haline gelen Vietnam’da yapmayı planladığınız yatırımlarınızda size uygun pazar araştırması yapabiliriz. Vietnam Rehberi sizin adınıza, ürünlerinizin kalite kontrolünü, paketlemelerini ve limana kadar geçen bütün süreci takip edebilir. Vietnam ile Türkiye arasında ki  ticaret hacmi her yıl katlanarak artmaktadır. Vietnam’da yapmak istediğiniz ürün veya pazar araştırmaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Vietnam ile Türkiye arasında ki ticaret hakkında detaylı bilgileri diğer yazılarımızda da bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir