Turistik Vietnam Vizesi Almak İçin Bilmeniz Gerekenler

Turistik Vietnam Vizesi Almak İçin Bilmeniz Gerekenler

3 Ağustos 2018 Vietnam Vize 3

Eğer Vietnam’a seyahat etmeyi düşünüyorsanız ve umuma mahsus pasaport sahibi iseniz, seyahatinize başlamadan önce Vietnam vizesi başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportları Vietnam vizesine tabii değildir. Vietnam vizesi, Turistik Vietnam Vizesi ve Ticari Vietnam Vizesi olmak üzere ikiye ayrılır. Eğer seyahetiniz kısa veya turistik amaçlı ise turistik vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Eğer 1 aydan fazla süre kalmayı planlıyorsanız veya ticari amaçla ülkeyi ziyaret edecekseniz Ticari Vietnam Vizesi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Turistik Vienam Vizesi

Vietnam vizesi  nedense kimilerinin deyimiyle dünyanın alması en zor vizelerinden birisi olarak anılmaktadır. Halbuki bu yaptığınız başvuru şekline göre değişmektedir. Şuanda en kolay başvuru yöntemi olan Vietnam Rehberi üzerinden yapacağınız 24 saat online başvurular, ortalama 7 iş gününde sonuçlanmaktadır. 5 adımda Vietnam vizesi nasıl alınır makalemizi okuyarak da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız online başvurular için pasaportunuzun bir kopyası ile uçak biletleriniz yeterli olacaktır. Online Vietnam vizesi başvurunuzu dünyanın heryerinden yapabilirsiniz. Üstelik başvurunuz sonuçlanana kadar hiç bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Başvurunuz onaylandıktan sonra size yollayacağımız Vize Onay Mektubu sayesinde Vietnam’a varışta havalimanında vizenizi pasaportunuza işletebiliyorsunuz.

Vietnam vizesi

Vietnam Rehberi üzerinden yapabildiğiniz evraksız online Turistik Vietnam vizesi başvurusu sayesinde, Vietnam vizesi almak dünyanın alınabilir en kolay vizesi haline gelmiştir. Vietnam Rehberi üzerinden yapacağınız başvuruların bu kadar hızlı, kolay ve uygun fiyatlı olmasının nedeni, firmamızın Vietnam’da ikamet edip, bütün işlemlerinizi direkt olarak Vietnam’da sonuçlandırmamızdan kaynaklanmaktadır. Eğer başvurularınızın daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasını isterseniz Ekspress vize başvuru yapabilirsiniz. (Ekspres vizeler için direkt olarak whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz) . Vize ücretleri ve başvurular hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Bir diğer yol ise başvurularınızı direkt olarak Vietnam Büyükelçiliği üzerinden yapmanız olacaktır. Vietnam’ın Ankara Büyükelçiliği üzerinden yapacağınız başvurularda klasik vize başvurularında gerekli olan bütün evrakları hazırlamanız gerekmektedır ve ayrıca Vietnam Büyükelçiliği sizden C1 belgesi talep etmektedir. Bu belge Vietnam’da ki bir turizm acentasından temin etmeniz gereken davetiye mektubudur. C1 belgeniz olmadan Vietnam Büyükelçiliği üzerinden başvurularınızı tamamlayamazsınız. C1 belgesi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz, size en hızlı ve kolay şekilde C1 belgenizi temin edebiliriz. Siz de sağlamış olduğumuz bu hızlı ve %100 sonuç garantili servislerimizden yararlanmak için 0084834142664 numaralı whatsapp hattından direkt olarak bize ulaşabilirsiniz.

 

3 cevap

  1. Arda dedi ki:

    Vietnam rehberi sayesinde çok kolay Vietnam’a girdim. Teşekkür ederim

  2. Ebru Ozguz dedi ki:

    Vietnam Rehberi vasıtasıyla hem vize işlemlerimizi yaptırdık, hem de Vietnam içindeki turlarımızı hiç sorunsuz bir şekilde aldık, vietnam rehberine kusursuz hizmeti icin tesekkurler, kesinlikle tavsiye ederim.

  3. KEMAL ARIK dedi ki:

    Tüm yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkürler Vietnam Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir