İstanbul Vietnam Konsolosluğu Nerededir?

İstanbul Vietnam Konsolosluğu Nerededir?

24 Temmuz 2018 Vietnam Vize 0

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, Türk vatandaşlarına vize verme konusunda çeşitli yaptırımlar uyguladığından zaman zaman zor olan ve belli durumlarda olumsuz bir şekilde sonuçlanan vize başvuru sürecine sebebiyet verebiliyor. Avrupa Birliği üyelerine kapıda vize fırsatı tanıyan Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, henüz tam olarak anlaşılmayan bir veya birkaç sebepten dolayı özel bir yaptırım uyguluyor. Buna rağmen Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’ne gerek kişisel gerek ticari sebeplerden dolayı gitmek isteyen vatandaşların bu süreci yaşaması gerekebiliyor. Bu nedenle Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’ne gidebilmek için konsolosluklara başvuruya hazırlanan nice insanın ilk adresi olan firmamız, her aşamada sizlere güvenilir hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Bu sayede zorlu olan bu sürecin stresi en az indirgenerek işlemleriniz gerçekleşiyor. Siz de aklınıza takılan sorulara cevap bulmak için whatsapp hattından veya email yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Vietnam, Vietnam gün batımı

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’ne Gitmek İçin Vize Başvurusu

Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’ne seyahat planlayan kişilerin firmamıza başvuru sırasında öğreneceği üzere bu başvurular sadece Ankara Vietnam Büyükelçiliği’ne yapılabiliyor. İstanbul Vietnam Konsolosluğu vize başvuruları dışında hizmet veren bir fahri konsolosluk görevi üstleniyor. Eğer bu sebeple İstanbul Vietnam Konsolosluğu’na ulaşmaya çalışıyorsanız rotanızı Ankara’ya çevirmeniz gerekiyor. Vietnam Turistik Vize, Vietnam Ticari Vize ve Vietnam C-1 Belgesi konusunda tüm yardımları Ankara Vietnam Büyükelçiliği’nden alabilirsiniz. Gerekli evraklarla birlikte pasaport ve kimlik bilgilerinin talep edileceğini aklınızda bulundurmanızda fayda var. Firmamız Türklere Kapıda Vizesi imkânı tanımayan Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’ne seyahat etmek üzere vize alma işlemleri gerçekleştirmek isteyen vatandaşlarımıza bu aşamada gerekli işlemleri gerçekleştirme konusunda yardımcı olacaktır. Firmamız üzerinden yapacağınız başvurular %100 sonuç garantili olduğundan, sorunsuz bir şekilde Vietnama giriş yapabileceksiniz.

İstanbul Vietnam Konsolosluğu’na Başvuru Sebepleri

İstanbul Vietnam Konsolosluğu halihazırda Vietnam vizesi alma konusundaki sürece dahil olmamakla birlikte farklı konularla ilgilenerek talepleri karşılıyor. Türkiye’de yaşayan Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti vatandaşı olan kişilerin işlemlerini gerçekleştiren İstanbul Vietnam Konsolosluğu, Türk yatırımcıların Vietnam topraklarında gerçekleştirmek istediği işlerde de başvuru adreslerinden biri. Türkiye’de ikamet eden Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti vatandaşları evlenmek istediğinde bu konsolosluğa başvuruda bulunabilir. Boşanma işlemleri için de konsolosluğa müracaat etmeleri gereken Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti vatandaşları, cenaze işlemleri için de buradan yardım alabiliyorlar. Pasaport yenileme işlemleri için de talepleri kabul eden konsolosluğa Türk iş adamları, Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’ndeki yatırımları için başvurabilirler.

Vietnam, Vietnam turu

İstanbul Vietnam Konsolosluğu’nun İletişim Bilgileri

Haftanın pazartesi gününden cuma gününe kadar hizmet veren İstanbul Vietnam Konsolosluğu’nun çalışma saatleri sabah 09.30 ila akşamüzeri 16.30 arasında bulunuyor. Türk yatırımcılara ve Vietnam vatandaşlarına hizmet veren İstanbul Vietnam Konsolosluğu’na telefon ve faks ile ulaşılabileceği gibi adresine bizzat müracaat yapmak da mümkün. Vietnam vatandaşlarının pasaport yenileme işlemleri, evlenme, boşanma veya cenaze işlemleri konusunda rahatlıkla irtibat kurabileceği İstanbul Vietnam Konsolosluğu’nun telefon numarası 0 212 274 69 08’dir. Bu konularda bilgi almak ve taleplerini iletmek isteyen Vietnam vatandaşlarının yanı sıra Türk yatırımcılar da bu hat üzerinden İstanbul Vietnam Konsolosluğu ile iletişim kurabilirler. Aynı zamanda İstanbul Vietnam Konsolosluğu ile 0 212 274 69 09 faks numarası üzerinden de iletişim kurmak mümkün.

İstanbul Vietnam Konsolosluğu Nerede?

İstanbul’da yer alan Vietnam Konsolosluğu sadece çeşitli sebeplerle Türkiye’de bulunan Vietnam vatandaşlarına ve Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’nde yatırım yapmayı planlayan Türk iş adamlarına hizmet veriyor. Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti’ne vize başvuru işlemleri konusunda yardımcı olamayan İstanbul Vietnam Konsolosluğu Beşiktaş’ta konumlanıyor. İhtiyaç halinde İtri Sokak No 3 /1 Balmumcu / Beşiktaş / İstanbul adresine başvurabileceğiniz İstanbul Vietnam Konsolosluğu’na gitmek için İstanbul’un Avrupa Yakası’na geçiş sağlamak gerekiyor. Balmumcu Mahallesi’ndeki adresine ulaşım sağlayarak İstanbul Vietnam Konsolosluğu’nda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir