Vietnam Vize Başvuru Formu

Vietnam Vize Başvuru Formu

4 Ağustos 2018 Vietnam Vize 0
Vietnam Vize Başvuru Formu 2

Web sitemiz üzerinden yapacağınız online Vietnam vizesi başvuru formunda sizden pasaportunuzun bir kopyası, uçuş bilgileriniz ve gidiş – dönüş tarihleriniz istenmektedir. Vizeniz uçuş tarihlerinize göre düzenlenmektedir. Bunun haricinde sizden vizenizi almak istediğiniz makamı seçmeniz de istenmektedir. Böylece Vietnam vizenizi ister Vietnam’a varışta havalimanında pasaportunuza işletme hakkınızı, isterseniz Ankara’da Vietnam Büyükelçiliğinde vizenizi pasaportunuza işletme hakkınızı seçebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz en hızlı ve ekonomik olan Vietnam’a varışta havalimanında vizenizi pasaportunuza işletmeniz olacaktır. Vietnam’a varışta havalimanında pasaportunuza vizenizi işletirken ayrıca bir form doldurmanız gerekmektedir. Bu form sizin kişisel bilgilerinizden ve konaklama bilgilerinizden oluşmaktadır. Vietnam Rehberi’nin sunduğu Vietnam vize başvuru formu başvurularınızı 7/24 online olarak websitemiz üzerinden tamamlamınızı sağlar.

Vietnam vize başvuru formu

Online Vietnam vize başvuru formu

Vietnam Vizesi Başvuru Formu Nedir?

Vietnam ülkesine vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi için vize başvuru formunun tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Böylelikle ülkeye anında vize işlemlerinin yapılarak her anlamda Vietnam vizesinin kusursuz bir şekilde yasaların gerektirdiği niteliklere riayet ederek tamamlanması olanaklı hale gelmektedir.

Bunun için yapılacak belli başlı kıstaslar arasında başvuru formunda istenen bilgilerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasıdır. Bu eksiksiz bilgilerin tamamlanmasının hemen ardından Vietnam ülkesine çok kısa bir zaman diliminde vize işlemleri yürütülecek ve her anlamda ülkeye anında ticari ya da turistik amaçlı vize tamamlanmış olacaktır.

 

Gidiş Dönüş Bilgileri

Vize başvuru formunda gidiş/dönüş bilgileri bulunmaktadır. Bu alanda bireyin/bireylerin ne zaman gidip ne zaman döneceklerinin bilgisi burada düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra yine dikkat çeken bir diğer nokta olarak her anlamda kişisel verilerin elde edilmesi amacına yönelik olarak ad ve soyad bilgilerinin de tam ve eksiksiz olarak, doğum tarihi ve iletişim bilgileriyle birlikte verilmesi gerekmektedir.

Vietnam vize başvuru formu

Havalimanında doldurulması gereken Vietnam vize başvuru formu

Uçuş Bilgileri

Gidiş ve dönüş bilgilerinin yanında uçuş bilgileri de vize başvuru formunun içeriğinde yer almaktadır. Vietnam’a ne zaman uçulacağı ve ne zaman bu ülkeden dönüleceğinin uçak biletindeki tam tarihini burada belirtmek gerekmektedir. Bunun için herhangi bir yasal engelle karşılaşmamak adına mutlaka uçuş bilgilerinin de kontrol edilerek girilmesi gerekmektedir.

 

Konaklama Bilgileri

Seyahat düzenleyeceğiniz ülkede tam ve eksiksiz olarak konaklama bilgilerinin de şeffaflığı son derece önemlidir. İster turistik amaçlı olsun ister ticari amaçlı olsun her anlamda otel, pansiyon ve benzeri bütün konaklama bilgilerine kesinlikle yer vermek gerekmektedir. Yer verilen bu konaklama bilgilerinden yola çıkıldığı zaman her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin bütün bu işlemlerin rahatlıkla yürütülmesi mümkün olacaktır. Bu durumda da her anlamda söz konusu konaklama bilgileriyle adres doğrulaması da yapılacak ve vize başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmuş olunacak. Bütün bu işlemler havalimanında sadece 15 dakika sürmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat