Vietnam Vize Başvuru Formu

Vietnam Vize Başvuru Formu

4 Ağustos 2018 Vietnam Vize 0
Vietnam Vize Başvuru Formu 2

Web sitemiz üzerinden yapacağınız online Vietnam vizesi başvuru formunda sizden pasaportunuzun bir kopyası, uçuş bilgileriniz ve gidiş – dönüş tarihleriniz istenmektedir. Vizeniz uçuş tarihlerinize göre düzenlenmektedir. Bunun haricinde sizden vizenizi almak istediğiniz makamı seçmeniz de istenmektedir. Böylece Vietnam vizenizi ister Vietnam’a varışta havalimanında pasaportunuza işletme hakkınızı, isterseniz Ankara’da Vietnam Büyükelçiliğinde vizenizi pasaportunuza işletme hakkınızı seçebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz en hızlı ve ekonomik olan Vietnam’a varışta havalimanında vizenizi pasaportunuza işletmeniz olacaktır. Vietnam’a varışta havalimanında pasaportunuza vizenizi işletirken ayrıca bir form doldurmanız gerekmektedir. Bu form sizin kişisel bilgilerinizden ve konaklama bilgilerinizden oluşmaktadır. Vietnam Rehberi’nin sunduğu Vietnam vize başvuru formu başvurularınızı 7/24 online olarak websitemiz üzerinden tamamlamınızı sağlar.

Vietnam vize başvuru formu

Online Vietnam vize başvuru formu

Vietnam Vize Başvuru Formu Nedir?

Firmamızın sağladığı Vietnam vize onay mektubunuz (diğer adıyla C1 belgesi) ve pasaportunuzun aslı ile herhangi bir uluslararası Vietnam havalimanına vardığınızda doldurmanız gereken bir formdur. Bu formun dilerseniz önceden çıktısını alarak doldurup yanınızda bulundurabilirsiniz. (Vize onay mektubunuz çıkınca firmamız size formun boş halini yollayacaktır.) Aynı form artık çoğu uçuşta uçakta seyahat esnasında da dağıtılıyor veya havalimanında immigration bölümünde ki masaların üzerinde de bulunuyor.

Bu formda istenen bilgiler ad soyad, doğum yeri ve tarihi, uyruğu gibi kişisel bilgilerin yanı sıra, konaklayacağınız otel bilgileri ve ne amaçla Vietnam’a geldiğinizin bilgileridir.

Vietnam’a Gidiş Dönüş Bilgileri

Vize başvuru formunda gidiş / dönüş uçak bilgileri bulunmaktadır. Bu alanda bireyin / bireylerin ne zaman gidip ne zaman döneceklerinin bilgisi burada belirtilmelidir. Gidiş dönüş tarihlerinizi belirtirken, Vize onay mektubunuzda ki tarihlerin seyahat tarihlerinizi kapsadığından emin olunuz. Örneğin vize onay mektubunuz 5 Nisan – 20 Nisan arasına çıktıysa, geliş tarihiniz 5 Nisan, dönüş tarihiniz 20 Nisan olabilir veya geliş tarihiniz 6 Nisan, dönüş tarihiniz 16 Nisan olabilir. Fakat 5 Nisan geliş, 21 Nisan dönüş olamaz.

Vietnam vize başvuru formu

Havalimanında doldurulması gereken Vietnam vize başvuru formu

Konaklama Bilgileri

Vietnam’a düzenleyeceğiniz seyahatte, tam ve eksiksiz olarak konaklama bilgilerinin de şeffaflığı son derece önemlidir. Havalimanında Vietnam vize başvuru formu doldururken ister turistik amaçlı olsun ister ticari amaçlı olsun her anlamda otel, pansiyon ve benzeri bütün konaklama bilgilerine kesinlikle yer vermek gerekmektedir. Bu bilgilerin doğruluğu, herhangi bir problem durumunda Vietnam devletinin size ulaşabilmesi için önemlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir