Vietnam Vizesi Başvuru Evrakları

Vietnam Vizesi Başvuru Evrakları

9 Ağustos 2018 Vietnam Vize 0
Vietnam vizesi başvuru formu

Vietnam vizesi alırken eğer başvurunuzu Vietnam Rehberi Co. Ltd. üzerinden yaparsanız sizin adınıza Vietnam vizesi başvuru evrakları için gerekli bütün prosedürleri ortadan kaldırıyoruz. Vize işlemlerinizi aracısız direkt olarak Vietnam’da yürütmekteyiz. Firmamız aracılığı ile yapılan online vize başvurularında pasaportunuzun bir kopyası ile uçak biletinizin veya rezervasyonunuzun bir kopyası yeterli olacaktır. Vietnam vizesi başvurunuz ortalama 1 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır ve ayrıyetten başvuru sırasında hiç bir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur.

Vietnam vize başvuru süreci

Vietnam’a seyahat etmeden önce vize başvurunuzun tamamlanmış olması gerekmektedir. Temin edeceğiniz C1 belgesi sayesinde, Vietnam vizenizi Vietnam’a varışta havalimanında alabiliyorsunuz. Eğer karayolu ile giriş yapacaksanız C1 belgenizi herhangi bir Vietnam Büyükelçiliğine fakslıyoruz ve vizenizi oradan da teslim alabiliyorsunuz.

Online Vietnam vize başvuru formunu doldurduktan sonra, vize başvuru sürecinin başladığına dair onay mailinizi alınca, firma yetkilileri sizinle iletişime geçerek teyit alacaktır. Sizinle iletişime geçilebilmesi için başvuru formunda ki iletişim bilgilerin eksiksiz ve doğru olması önem taşımaktadır. Bu sırada ayrıca size başvuru süreci ile alakalı da detaylı bilgiler verilmektedir.

Vietnam vizesi başvuru formu

 

Turistik Vizede İstenen Evraklar

Vietnam’a turistik olarak seyahat edecek olan kişilerin önceden Vietnam turistik vize başvurusu yapması gerekmektedir. Websitemiz üzerinden online olarak yapabileceğiniz vize başvurusu ile Vietnam’a seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Turistik Vietnam vizesi başvuru evrakları ise;

  • Pasaportunuzun kopyası
  • Vietnam’a gidiş geliş tarihlerinizi gösteren uçak rezervasyonları

Başvurular ortalama 10 günde sonuçlanmaktadır. Vietnam turistik vizesi nasıl alınır detaylı bilgi edinmek için Vietnam vizesi nasıl alınır makalemizi okumanızda fayda var.

Ticari Vizede İstenen Evraklar

Ticari vize B1 belgesi ile alınmaktadır. Vietnam’da ticari faliyette bulunarak çalışacak kişiler için gereklidir. Ticari vize başvurusu için Vietnam’da çalıştığınız veya çalışmayı planladığınız yerel firmadan evrak temini gerekmektedir. İlk etapta yerel firmadan temin edilen “Ticaret Kayıt Belgesi” incelendikten sonra, ticari vize başvurusunda bulunacak kişiye özel dosyalar hazırlanır ve bu dosyaların Vietnamlı yerel firma tarafından kaşelenip imzalanması gerekmektedir. İkinci aşamada ise Ticari Vietnam vizesi başvuru evrakları için sizden istenecek belgeler;

  • Pasaportunuzun kopyası
  • Vietnam’a gidiş geliş uçak biletiniz

Belgelerin temininden 7 iş günü sorasında Vietnam ticari vize onay mektubunuz sonuçlanmış olacaktır. Vietnam ticari vize onay mektubunuz ile hiç bir adrese gitmeden Vietnam’a varışta havalimanında vizenizi pasaportunuza işletebilirsiniz. Ticari vize hakkında detaylı bilgiler için Vietnam ticari vize başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir