Vietnam Butik Otelleri

Vietnam Butik Otelleri

28 Temmuz 2018 Vietnam Vize 0
Vietnam Butik Otelleri 2

Vietnam antik geçmişine dayanarak bugün konaklama tesislerine dönüştürülmüş olan butik otelleriyle hizmet vermektedir. Özellikle Hanoi kentinde bu otellerin sayısı bir hayli fazlaca bulunmaktadır. Cazip konaklama bedelleriyle bu otellerin sunmaya devam ettikleri birçok avantajlardan çok kısa bir sürede yararlanabilmek mümkün. Bu da ülkenin dünyanın en ucuz ülkeleri arasında girmesini gerçekten de haklı çıkarmaktadır. Vietnam’da konaklamak için mutlaka en ucuz konaklama tesislerinin tercih edildiği sürekli olmuştur. Ancak sadece ucuz olması değil aynı zamanda güvenilir olması ve tamamen estetik sanatsal yönlerinin de bulunması gerekmektedir. Bunun için eski yapıların otel işletmesine dönüştürülerek hizmet vermeye devam ettiği ve Vietnam’ın en iyi butik otelleri olarak bilinen otelleriyle tanışmak gerekmektedir. Vietnam vizesi başvurunuzu tamamladıysanız ve butik otel arayışı içerisindeyseniz yazının devamında Vietnam otelleri hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Vietnam otelleri

Vienam vizesi, Vietnam

Delano Hotel

Vietnam’ın en tanındık butik otelidir. Hanoi şehrindeki bu butik otel kendine has Asya mimarisiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Hanoi’nin antik kent kalıntılarının otel işletmesine dönüştürülen bir parçası konumundaki bu yer tavan süslemelerinden duvar işçiliğine kadar tamamen tarihi bir eserdir. Bu bakımdan da her yönüyle sıra dışı otel işletmeleri arasında değerlendirilmektedir. 

Otel içerisinde yer alan ücretsiz spa ve wifi hizmetlerinin yanında tamamen modern dokuda inşa edilmiş bar mekanında da en keyifli dakikalar geçireceksiniz.

 

Golden Legend Diamond Hotel

Eski antik kentin içerisinde işletmeye açılmış butik otellerin bir diğeridir. Her yönüyle kusursuzluğu elde etmeyi başarabilmiş bir otel işletmesi olduğu için kesinlikle sıra dışı özelliklerini korumaya devam etmektedir. Bu otel içerisinde de konuklarına tamamen sıra dışı hizmetler verilmektedir. Sadece beş dakikalık uzaklıkta bulunan Water Tiyatrosu ve de Ngoc Tapınağı şehrin antik dokusuna turistlerin de bakmasını sağlayacak nitelikler arasında gelmektedir. Tümüyle ortada duran bu özellikleri onun her anlamda dikkate değer farklı yanlarını oluşturması bakımından değerlendirildiği zaman gerçekten de sıra dışı olmaya devam etmektedir. Bu sıra dışı özellikleri de onun her yönüyle herkesin dikkat çeken özellikleriyle elde etmesini sağlayan eşsiz yanlarını oluşturmaktadır. Tüm bu eşsiz yönleri de butik otelin dikkat çekici nitelikleridir.

Vietnam otelleri

Vietnam, Vietnam vizesi

Liberty Central Saigon Hotel

Hanoi’de merkezi bir konumda bulunması açısından gerçekten de sıra dışı olmaya devam eden bir otel işletmesidir. Bu otel işletmesinin dikkat çeken pek çok yönleri değerlendirildiği zaman her anlamda kaliteden ödün verilmeden tamamen sıra dışı bir konaklama hizmeti sunacağını kesinlikle dile getirmek olanaklı olacaktır. Bunun yanı sıra yine otelin bir diğer özelliği olarak açık saunası ve kendine has kişisel bakım merkezleriyle fark yaratmaya devam ettiğini dile getrmek mümkün olacaktır.

Noble Hotel

Tarihi iş hanının tam merkezinde yer alan bu işletme bulunduğu sokak dokusuyla da tamamen tarihi yaşatan bir işletme konumundadır. Noble Hotel yine tarihi Vietnam opera binasına da oldukça yakın olduğu için sürekli tercih edilmektedir. Bu otelde konaklama bedelinin de oldukça cazip olması her açıdan sürekli tercih edilmesi anlamına gelmektedir ki bu da dikkat çeken nitelikleridir. Yanı sıra söz konusu otelin sunmaya devam ettiği en elverişli unsurlardan biri olması dolayısıyla otelin kendine has dokusunun bozulmadan günümüze kadar geldiğini söylemek mümkün.

Saigon International Hotel

Dünyanın önde gelen Saigon otellerinin Ho Chi Minch şehrinde yer alan bir otelidir. Söz konusu bu konaklama tesisi de tamamen butik otel işletmesidir. Kendine has mimari dizaynı ve otel konseptleriyle dikkatleri çekmektedir. Bunun yanı sıra otelin uluslararası hizmet standartlarına dayanan beş yıldızlı otel işletmesi olması da onun sürekli tercih edilen oteller arasında gelmesini sağlamaktadır.

Eğer seyahatiniz boyunca bu otellerden birinde konaklamak istiyorsanız, seyahatiniz için en önemli olan evraklardan Vietnam vizesi başvurunuzu en kısa sürede tamamlayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir