Vietnam Vize İstiyor mu ? Vietnam Vize Hakkında Sorular

Vietnam Vize İstiyor mu ? Vietnam Vize Hakkında Sorular

20 Temmuz 2018 Vietnam Vize 0

Vietnam vize istiyor mu?

Vietnam turizmi her geçen yıl büyümesine rağmen, Vietnam dünyada Avrupada bir kaç ülkeye ve Asyadan bir kaç ülkeye olmak üzere toplamda 24 ülke hariç geri kalan diğer bütün ülkelere vize uygulamaktadır. Malesef bu ülkeler içerisinde Türkiye bulunmamaktadır. Bu yüzden eğer Vietnama gelmeyi planlıyorsanız ve Hususi yada Diplomatik pasaport sahibi değilseniz vizeye tabisiniz demektir. Bu yüzden seyahatinize başlamadan önce Vietnam vize başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Bunun için iki yöntem bulunmaktadır.

Türk pasaportu, Vietnam vizesi, Vietnama vize

  • En yeni ve hızlı yöntem olan vietnamrehberi.com üzerinden yapacağınız online vize başvurularıdır. Başvuru sırasında hiç bir ekstra evrak istenmediği için Vietnam vizesi başvurunuzu sadece 5 dakikada tamamlayabilirsiniz. Bunun için gerekli olanlar sadece pasaportunuzun bir kopyası ile uçak bileti rezervasyonlarınızdır. Vietnam vizesi başvurunuzu yaparken hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Vize başvuru sonuçları %100 garantili olduğu için, Ödemenizi Vize Onay Mektubunu aldıktan sonra kredi kartıyla veya banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Emailinize gelen Vize Onay Mektubu sayesinde, Vietnama seyahatinizi gerçekleştirebilir ve varışta Vietnam havalimanlarında pasaportunuza vizenizi işletebilirsiniz. Vietnam Rehberinin en hızlı ve ekonomik olmasının nedeni başvurularınızı direkt olarak Vietnamda yürütmesinden kaynaklanmaktadır. Siz de online olarak Vietnam vizesi başvurusu yapmak için tıklayınız.
  • Klasik, uğraş ve masraf gerektiren yöntem Vietnam’ın Ankara Büyükelçiliğinden yapılan başvurulardır. Bunun için ilk etapta Ankaraya gitmeniz gerekmektedir. Vietnam Büyükelçiliğinden yapacağınız başvurularda sizden ayrıca C1 davetiye belgesi, Vietnam vize başvuru formu, 2 adet biometrik fotoğraf, Nufus cüzdanı fotokopisi, otel ve uçak rezervasyonlarınız istenmektedir. Bu belgelerin tamamını temin etseniz dahi vize başvuru sonucunuz olumlu olmayabilir. Bunun dışında eğer konsolosluk gerekli görürse sizden daha farklı belgelerde isteyebilir. Bu yüzden bu yöntem biraz daha uğraş ve zaman gerektirebilir.

Vietnam vizesi, Vietnama vize

Vietnam Rehberi üzerinden yapacağınız online Vietnam vize başvuruları ortalama 7 iş gününde tamamlanmaktadır. Bu yüzden vize başvurunuzu erkenden yapmanızda fayda var. Vietnam Vizesini, Vietnam Rehberi üzerinden alan gezginlerimize ayrıca Vietnam içi turlarda özel avantajlar sunuyoruz. Sizde bu avantajlardan yararlanmak ve hemen Vietnam Vizesine başvurmak istiyorsanız bizimle whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Powered by